Youtube dan mp3 İndirme

Youtube dünya çapında internet üzerindeki en büyük video paylaşım sitesi. Her konuda olduğu gibi müzik klipleri konusunda da en büyük arşive sahip. Sanatcıların televizyonlarda yayınlanan tüm video kliplerini youtube’da bulabilirsiniz. Ama her video için her seferinde youtube’a girip izlemek istediğiniz video klibi izlemek dinlemek pratikte zor olabilir. Her zaman internetiniz olmayabilir yada dilediğiniz müziği cep telefonunuzla yada mp3 playerınızla yanınızda taşımak isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey youtube videolarını mp3 formatında bilgisayarınıza indirmektir. Bunu yapabilmeniz için sizlere 2 farklı yol göstereceğiz.

1- Youtube dan programsız mp3 indirme

Bu işlem için 1. gösterceğimiz yolda herhangi bir program kullanmanıza gerek yok.

İlk yapmanız gereken http://www.video2mp3.net/ adresine girmek ve mp3 olarak bilgisayarınıza kaydetmek istediğiniz youtube videosunun linkini “Enter the URL of the video you want to convert to MP3” yazan yerin altındaki boşluğa yapıştırın. “High Quality” seceneğini secin ve “convert” tuşuna basın. Convert işlemi bittikten sonra download linkiniz karsınıza çıkacak. Artık bilgisayarınıza indirebilirsiniz mp3’ünüzü.

İlk tanıttığımız site çok fazla reklam barındırmaktadır bu yüzden kullanırken canınızı sıkabilir. Size bir alternatif site daha tanıtmak isterim. http://www.2conv.com/ bu site ile sadece youtube değil diğer bir çok video sitesindeki videoyu bilgisayarınıza mp3 olarak indirebilirsiniz. Anasayfadaki kutucuğa mp3 olarak indirmek istediğiniz videonun linkini yazın ve alttaki next tuşuna basarak işlemlerinizi tamamlayıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


Eğer çok fazla mp3 indirmeyi düşünüyorsanız youtube dan her mp3 için bu işlemi yapmak biraz fazla zamanınızı alabilir. O yüzden sizlere 2. bir yol daha sunmak isteriz.

2- Youtube da program kullanarak mp3 indirme

İlk olarak aşağıdaki adresten. Free youtube mp3 convertor programını indirip bilgisayarınıza kurun (kurulum aşamasında bilgisayarınızın anasayfasını değiştirmeyi yada toolbar kurmayı önerebilir bunlara dilerseniz bunlara hayır diyebilirsiniz). Program freeware’dir yani herhangi bir kısıtlama vs yoktur.

http://hotfile.com/dl/112404983/708e11b/free-youtube-mp3-convertor-Freeware.zip.html

Programı çalıştırdıktan sonra aşağıdaki resimde göründüğü gibi ayarlarınızı yapıp mp3 lerinizi indirebilirsiniz.

Benzer Konular:

Bebek nasıl uyutulmalı

Uykusuzluğa dayanma yöntemleri

Erkeklerin hoşuna gidecek hediyeler

“Youtube dan mp3 İndirme” üzerine 5 yorum

  1. gerçekten işe yarıyor çok teşekkürler. çoğu videoda şarkının ismi yazmıyor. bu yöntemle ismini bulmaya gerekte kalmıyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.