Yazlık Kombinler 2012

Yazımızda sizlere bu yılın en moda renklerini ve kombinlerini sunuyor olacağız. Sizler için hem örnek kombinler hazırladık hem de kendi yaratacağınız kombinlerde kullanabileceğiniz püf noktaları bir araya getirdik. Bu yaz özellikle canlı renkler son derece moda. 2012 yılının yaz modası hiç olmadığı kadar renkli.

İlk kombinimiz daha çok tatilinizde kullanabileceğiniz güzel şık bir kombin. Kombinin üst kısmı beyaz bir gömlek. Bir kadına yakışan en güzel kıyafetlerin başında şüphesiz beyaz gömlekler gelmektedir. Beyazın sadeliği ve şıklığı en çok gömleklerde ortaya çıkmaktadır. Kombinin alt kısmı mini bir kot şort. Bu yıl kot şortlar oldukça moda. Beyaz gömleklerin en iyi uyum sağladığı parça kotlardır. Yine bu yıl çiçek desenli açık renkli kotlarda moda. Mavi Jeans’te çiçekli açık renk mini şortlar bulunmakta arzu ederseniz göz atabilirsiniz. Ama dediğimiz gibi beyaz gömlekler en iyi kot ile uyum sağladığı için bu kombinde kot şort daha iyi olacaktır. Kahverengi sandalet ve kemerde bu sade kombine şıklık katmakta. Kombinize birde hasır şapka ekleyebilirsiniz. Ee ne de olsa şıklık kadar sağlığınızda önemli.

İkinci yazlık kombinimizde 1. kombine benzeyen bir kombin. Bu kombinde ilk kombine nazaran biraz daha şıklık ön planda. Üst kısımda beyaz bir body altta ise yine bir kot şort var. Kahverengi çanta Michael Kors marka. Kombine şıklık ve hareket katan en önemli parçalar açık mavi boncuklardan oluşan kolye ve sandalet. Açık mavi adeta yazı tek başına sembolize edebilen bir renktir.

2012 yazının en moda renklerini yandaki kolaj’da görebilirsiniz. Gördüğünüz gibi canlı renkler ön planda. Sarı, pembe, saks mavisi, yeşil bu yaz en çok öne çıkan renkler arasında. Tabi ki moda renkleri seçmek kadar bu renklerin birbiri ile olan uyumunu sağlamak daha önemli bir konu.

Aşağıdaki videoda da yine birbirinden farklı kombinleri görebiliyor olacaksınız.

Videodaki ilk kombin sarı ve yeşil renklerden oluşuyor. Gömlek Zara, alt kısımda ise cepli bir yeşil mini etek var. Ayakkabılar ise ten rengi topuklu ayakkabılar. Daha fazla videonun süprizini bozmayalım. Videodaki diğer kombinler hakkındaki detaylı bilgi videonun içersinde bulunmaktadır.

Benzer konular: Bu yılın modası

Günlük kıyafet kombinleri

Bilgisayarda kombin nasıl yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.