Survivor Anılın Sevgilisi Var Mı

Survivor Anıl yarışma bittikten sonra katıldığı Ayşe ile Alişan programında kendisine ait merak edilen soruları yanıtladı.

Sizler için Anıl’ın kendisi hakkında merak edilen sorulara verdiği cevapları YeterliBilgi.com sitesi olarak sizler için derledik.

Survivor Anıl’ın Sevgilisi var mı?

Anıl bu soruya cevap olarak hayır dedi. Şuan için sevgilisi yokmuş. İdealindeki kız tipi sorulduğunda ise “önemli olan iç güzelliği ve yanıma yakışması” şeklinde cevap verdi. Ayrıca sadakatin kendisi için önemli olduğunu vurguladı.

Survivor Anıl’ın burcu ne?

Anıl’ın burcu ikizler.

İkizler burcunun en karakteristik özelliklerini Anıl’da görmek mümkün. İkizler burcu özgürlüklerini çok düşkündür. Anıl’ın motorsiklet tutkusuda sanırım bu özgürlük anlayışından gelmekte. Yine ayrıca ikizler burcu sosyal becerileri güçlü, iletişim kabiliyeti yüksek kişilerdir. Anıl’ında adada herkesle dost olmasından arkadaş canlısı bir kişiliğe sahip olmasından dolayı yine ikizler burcunun bu özelliğini açıkca taşıdığını söyleyebilmek mümkün.

Anıl’a Ayşe ile Alişan programında Merve Büyüksaraç’ın Survivor hakkındaki yorumları da soruldu.

Anıl bu konuda Survivor’da aç kaldıklarını zaten aç kalmasalar yaşadıkları zorlukları ekrandaki seyirciye yansıtamıyacaklarını, Survivor’ı Survivor yapanın adada çekilen zorluklar olduğunu belirtti. Ayrıca kendisinin adada 11 kilo verdiği Hasan abinin 15 kilo verdiğini hatırlattı. Yapılan yorumların emeğe saygısızlık olduğu söyledi.

Daha henüz adaya gitmeden önce kendisinin fan sayfası olduğu konularındaki iddalara ise adaya gittikten ve Survivor başladıktan bir süre sonra kendisi için sosyal medya hesaplarının Acun Medya tarafından teknik ekipteki kişilerce acıldığını şeklinde cevap verdi. Kendisinin Survivor’a katılmadan önce motorsiklet camiasında tanındığını, şampiyonluklarının olduğunu belitti. Eğer adaya gitmeden önce bir hayran sayfası acılmış dahi olsa bunun motorsiklet camiasındaki bilirliğinden kaynaklı olabileceğini tam olarak söylemesede buna hakın bir ifadede bulundu.

Anıl hangi dizide oynayacak?

Henüz bu konuda kesinleşmiş bir şeyin olmadığını bazı tekliflerin Acun Medya aracılığı ile kendisine ulaştığını ve hep Acun Medya ile beraber bu teklifleri değerlendirdiklerini belirtti.

“Survivor Anılın Sevgilisi Var Mı” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.