Laptop Yükseltici

Laptop yükselticiler sayesinde kendinize daha iyi bir oturma sekli sağlayamanız mümkün. Dizüstü bilgisayarlar yapısı itibari ile kambur oturuş şekillerine sebeb olabiliyorlar. Dizüstü bilgisayarlarınızı bir ayaklık yardımı ile biraz kaldırarak ekranını tam karşınıza alabilirsiniz. Bu sayede ekran tam karşınızda olacağı için hem bilgisayarın karşısında otururken daha az yorulursunuz hem de sırt, kol ve boyun ağrıları yaşamazsınız.

Uzun zamandır ben de laptop bilgisayarım için bir yükseltici aramaktaydım ama bulamadım. Geçici bir çözüm olarak bilgisayarın altına iki kalın kitap yerleştirdim ama yine de istediğim duruma tam getiremedim bilgisayarı. Stand almayı düşündüm önce ama bu standların hepsi fanlı olduğu için fiyatları 50-90 tl arasında değişiyordu. Benim amacımsa sadece bilgisayarımı birazcık yükseltmekti o yüzden bu soğutuculu fanlı standlardan almadım. Gold ve Vatan Bilgisayar’a baktım ama dediğim gibi hep fanlı standlar vardı. Sadece Gold Bilgisayar’da fanı olmayan bir Aidata stand bulabiledim ama o da netbook’lar için tasarlanmıştı sanırım, boyutu küçüktü. Üzerine 17 inc bir bilgisayar yerleştirdim denemek için ama sallandı tam oturmadı o yüzden almaktan vazgeçtim. Daha sonra Teknosa mağzasına gittim ve bu sefer şansım yaver gitti tam aradığım ürünü buldum. Ürünün markası GoldSmart ismi Notebook Stand. Fiyatı da fanlı standlara nazaran bir hayli uygun 19.90 TL. Katlanabilir bir ürün, ambalajının içinde sadece bir metal levha şeklinde gözüküyor. Açtığınızda ayakları ortaya çıkıyor ve dizüstü bilgisayarınızın altına kolaylıkla yerleştirebiliyorsunuz. Ürün 13-17 inc bilgisayarlar için tasarlanmış. Ayrıca yine küçük netbooklar için olan versiyonu da var onun da fiyatı yine aynı 19.90 TL.Bilgisayarın altındaki kitaplar hiç şık bir görüntü de oluşturmuyordu bu şekilde masam artık daha göze hoş görünüyor. Uzun zamandır arayıpta bulamadığı bir üründü o yüzden sizlerle paylaşmak istedim. Fotoğrafları da ayrıca yazı içersinde sizinle paylaşıyorum.

“Laptop Yükseltici” için bir yorum

  1. Merhaba, ben de boyle birsey arastiyorum. Yukseklik seviyesi ayarlanabiliyor mu acaba? Bir de laptopun arkasi yerden maksimum kac cm yukselmis oluyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.