Kombin Örnekleri

Siz değerli ziyaretcilerimize bu yazımızda elimizden geldiği kadar farklı ve güzel kombin örnekleri sunmaya çalışacağız.

Bildiğiniz gibi moda sürekli değişiyor. Bugün moda olan bir kıyafet birkaç ay içinde demode olabiliyor. Bu sebeble sizlere münkün olduğunca bu başlıkta modaya uygun kombinler sunmaya çalışacağız.

İlk kombin örneğimiz yakaları taşlarla süslenmiş açık yeşil gömlek ve bej rengi yüksek bel etekten oluşuyor. Bu etek modelinin ismi kalem etek. Son zamanlarda yüksek bel kalem etekler oldukça moda. Göleğin yakaları taşlı olduğu için kombini tamamlamak adına inci kolye kullanılmış ve son derece şık bir görüntü olmuş. Takı olarak ayrıca yine moda olan altın bileklikler  kullanılmış bu kombinde. İnce, renkli kemerlerin revaçta olduğunu daha önce bu yılın modası başlıklı yazımızda belirtmiştik. Bu kombinde de gördüğünüz gibi gömlekle aynı renk ince yeşil bir kemer kullanılmış. Kombinin son parçası çanta ise eteğin rengiyle uyumlu.

 

Pileli maksi etekpileli maksi etekler yine bu yıl moda olan kıyafetler arasında. Bu tarz etekler tüm kadınları son derece zarif göstermekte. Yandaki fotoğrafta gördüğünüz kombin örneğinde de seçilen eteğin rengi gerçekten güzel  ve üstteki bluzun rengiyle harika bir uyum içinde. Bluz sade olduğu için uzun bir kolye ile kombine güzel bir hareket katılmış. Yine sandaletin renkleri ve çantanın saplarının renklerindeki uyumda hoş. Pileli maksi etekler için denemenizi mutlaka önerebileceğimiz renk saks mavisi.

Çeketler son zamanlarda oldukça popüler kıyafetlerden biri haline geldi kadınlar için. Yanda görmüş olduğunuz kombinde açık pempe çeketin içine beyaz, dantel işlemeli bir bluz tercih edilmiş. Alt kısımda ise kot pantalon kullanılmış kombinde. Kot pantolonun yan kısımlarında gördüğünüz gibi taş işlemeler var. Zincir şeklindeki kemer hem bu işlemelerle hem de çantanın zinciri ile uyumlu.

Kıyafet zaten yeteri kadar renkli olduğu için kolye olarak küçük taşlı zincir bir kolye tercih edilmiş.

Sizler için bu yazımızda elimizden geldiğince farklı tarzlardaki güzel kıyafet kombinlerini sunmaya çalıştık. Son olarak alttaki videodan spor, günlük bir kıyafet kombinini izleyebilirsiniz. Ayrıca yazılık kombinler 2012 günlük kıyafet kombinleri başlıklı konulara bakarak daha fazla kombin örneğine ulaşabileceğiniz gibi nasıl kombin yapılır isimli konuya bakarak da kendi kombinlerinizi bilgisayar ortamında nasıl oluşturabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.