İstanbulda Ucuz Alışveriş Yapılacak Yerler

İstanbul genelde pahalılığı ile ham salmış olsa da bu yazımızda İstanbulda ucuz alışveriş yapabileceğiniz yerlerden sizlere bahsederek elimizden geldiğince tasarruf sağlamanıza yardımcı olmaya çalışacağız. İstanbulda bulabileceğiniz en bol çeşitli ürünlerin yer aldığı, hesaplı, şık, şehrin içindeki yerleri elimizden geldiği kadar sizler için derliyoruz.

İstanbulda Ucuz Alışveriş Yapılacak Yerler;

İlk olarak İstiklal Caddesi’nden başlıyor olacağız. İstiklal Caddesi’ndeki ilk durağımız Terkos Pasajı. Yerini bilmeyenler için Terkos Pasajı İstiklal Caddesi’nin biraz daha aşağısındadır. Paşabahçe Mağazaları’nın yanındaki ilk sokağa girin. İlk olarak Terkos Pasajı’ndan başlamamızın sebebi çok fazla çeşitte uygun fiyatlı ürünlerin bulunduğu  bir olması. Terkos Pasajı’nda özellikle alt kattaki mağazaları sizlere öneririz.

Yine uygun fiyatlı ürünleri bulabileceğiniz bir diğer yerde Atlas Pasajı’dır. Burada hem kendiniz için güzel, orjinal takılar bulabilirsiniz hem de eviniz içinde güzel ve şık dekorasyon malzemeleri de bulmanız mümkün.

Atlas Pasajı’ndan çıktıktan sonra Beyoğlu İş Merkezi’ne gidebilirsiniz. Çeşit konusunda çok iyi bir yer.

İstanbulda Ucuz Alışveriş Yapılacak Yerlerİstiklal Caddesi’ndeki Mango mağazası da kaliteli ürünleri ucuza alabileceğiniz bir diğer yer. Bu mağaza 4 katlı ve ilk katı yeni sezon ürünler için ayrılmış. Diğer 3 katı ise outlet.

Yazıyda bahsi geçen yerleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

İstanbul’da alışveriş yapmak için en harika yerler outlet mağazaları (örneğin ViaPort). Bu mağazalar sayesinde kaliteli ürünleri oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Malesef outlet mağazalar konusunda diğer şehirler İstanbul kadar şanslı değil. İstanbuldaysanız yada İstanbul’a yolunuz düşerse bu şansı iyi değerlendirin.

Yine İstanbulda Yenibosna, Merter ve Bakırköy’de uygun alışveriş yapabileceğiniz farklı mağazalar bulunmaktadır. Eğer yolunuz buralardan geçerse mağazalara mutlaka göz atın.

Konumuz İstanbulda Ucuz Alışveriş Yapılacak Yerler ama ucuz alışveriş diyince internettin nimetlerinden bahsetmemek tabiki olmaz. Birçok kişi alışveriş konusunda internetin sağladığı kolaylıklardan ve imkanlardan yararlansa da hala daha internetten bugüne kadar hiç alışveriş yapmamış bir sürü kişi var. Son iki yıl içersinde popüler olmuş internetteki bazı indirim siteleri size alışveriş konusunda çok hesaplı seçenekler sunmakta. Bu fırsat sitelerinin başlıcalarından olan Trendyol, Markafoni ve Morhipo’yu takip etmenizi özellikle öneririz. Bu siteler büyük ve markalaşmış siteler oldukları için sitelerinde göreceğiniz tüm ürünler orjinaldir. Eğer internet üzerinde yapılan alışverişler hakkında güvenlikle ilgili endişeleriniz var ise şu yazıyı okumanızı size tavsiye ederiz.

Benzer konular: Kadınlar için işyeri kıyafet önerileri

Kombin örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.