Hadisenin Yeni İmajı 2012

Hadise en son (16 Eylül 2012) katılmış olduğu programda en imajıyla ekran karşısına çıktı. Sevilen şarkıcı Tanem Sivar ve Burcu Esmersoy’un sunmuş olduğu Nedir Ne Değildir programına konuk oldu.

Hadise 2012 eylül ayında sevenlerine sunduğu Biz Burdayız şarkısının klibinde uzun kıvırcık saçlarıyla dikkat çekmişti. Katıldığı Nedir Ne Değildir programında yeni imajıyla beğeni topladı.

Hadisenin son imajını aşağıdaki fotoğrafta görebilirsiniz. Sevilen şarkıcının açık sarı saçları ve 1970’lerin saç modellerini anımsatan saçlarıyla yeni imajı oldukça etkileyci.

Dansları ve müziğiyle Türkiye’nin en sevilen şarkıcılarından olan Hadise sürekli olarak güzel çalışmaları ile sevenlerini etkileme devam ediyor. Sempatik tavırlarıyla tüm katıldığı programlarda takipcilerinin ilgisini çekiyor.

Nedir Ne Değildir programında Burcu Esmersoy ve Tanem Sivar tarafından gelen sorularıda yanıtlayan Hadise, sosyal medyadan hayranlarıyla sürekli olarak iletişim halinde olduğunu söyledi. Sosyal medyadan aldığı eleştirileri dikkate aldığını ve bu durumdan hoşnut olduğunu vurguladı.

Bitmeyen enerjisini katıldığı Nedir Ne Değildir programında da izleyicilere yansıtan Hadise yeni imajıylada sevenlerinin beğenisini yine kazandı.

Benzer konular: Survivor Anıl’ın Sevgilisi Var Mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.