Günlük Kıyafet Kombinleri

Bildiğiniz gibi giydiğiniz bir kıyafetlerin ne kadar güzel ne kadar şık olduğundan çok size yakışıp yakışmadığı yada üzerinizdeki kıyafetlerle yada aksesuarlarınızla ne kadar uyumlu olup olmadığı daha çok önem arzetmektedir. Bunun için sizlere elimizden geldiği kadar sizlere farklı, şık, günlük kıyafet kombinleri sunmaya çalışacağız. Bu kombinlerin bazılarını oluşturan kıyafetlerin isimlerini, nereden alabileceğinizi vs gibi konularda da bilgiler vereceğiz. Ama burada amaç bu kombinleri sıfırdan oluşturmanız değil. Elinizdeki kıyafet ve aksesuarlarla ne şekilde günlük kıyafet kombinleri oluşturabileceğinizi konusunda sizlere ilham vermek.

Sunmuş olduğumuz günlük kıyafet kombinlerinde ilk dikkate aldığımız hususlar, şık olması, günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz kıyafetlerden oluşması, her yaş grubuna hitap etmesi, mevsime uygun olmasıdır. Bu yüzden ilk olarak kış ve bahar ayları için kıyafet kombinleri sunacağız ama yaz yaklaştıkcada sayfanın en altına yazlık kıyafet kombinlerini de eklemeyi unutmayacağız. Bu yüzden bu sayfayı sık kullanılanlarınıza eklerseniz ilerde ekleyeceğimiz kıyafet kombinlerini de bu sayede takip etmiş olursunuz.

Bu sene yine gri hırkalar ve parlak mavi kıyafetler moda. Aşağıdaki kombinde bu iki moda renk için oldukça şık bir kombin.

 

 

Yine bir gri hırka, kot pantolon, büyük taşlı takılar, Louis Vuitton çantadan oluşan kombin.

Beyaz ve kırmızı renklerin şıklığını bir araya getiren güzel bir kombin. Aksesuar olarakta beyaz Adidas Naloa model dijital saat, beyaz boncuklu bileklik, açık pembe fular.

Gri tonlarda elbise, gri topuklu ayakkabılar, kırmızı Michael Kors çanta ve kırmızı küpeler. Bu kombini hem iş hem de günlük yaşamınızda hem de katıldığınız davetlerde giyebilirsiniz. Tırnaklarınıza da kırmızı oje sürmeyi unutmayın.

 Gri ve turuncu renklerden oluşan kombin.

 

İşte sizlere sosyete pazarından oluşturuşmuş hem şık hem de hesaplı kombinler.

Benzer Konular: Buğulu göz makyajı nasıl yapılır

Cilt bakımı nasıl yapılır

Pratik yüz maskeleri

“Günlük Kıyafet Kombinleri” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.