Finansbank Ekstre Sorgulama

Tatile çıktınız, ekstrelerinize ulaşamıyorsunuz yada ekstreniz o ay gecikti. Ama sizlerde ekstrenizi merak ediyorsunuz, kredi kartı borcunuza göre işlemlerinizi ayarlayacaksınız. Bu tarz durumlarda Finansbank ekstrenizi kısa mesajla cep telefonuzla öğrenebilirsiniz. Banka sizlerden bu işlem ek bir ücret almıyor fakat cep telefonu operatörünüz cektiğiniz mesajı ücretlendirecektir. Bi kaç kontör karşılığıda olsa kredi kartı borcunuzu bu şekilde öğrenmek sizin için pratik olacaktır.

Finansbank’ın EkstreCepte hizmeti için;

EKSTRE yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son 4 hanesini (ön yüzündeki 16 haneli rakamın son 4 hanesini) yazıp 4490‘a mesaj gönderin.

Örnek: EKSTRE 1234

Bu şekilde ekstrenizin toplam borç tutarını, son ödeme tarihini, asgari ödeme tutarını, devreden borç bakiyesini, kullanılabilir limit bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Ekstrenizin detaylarını https://kredikartisubesi.finansbank.com.tr/FWFWEB/loginKOS.jsp adresinden de öğrenmeniz mümkün. Bunun için kartınızın üzerindeki numarayı ve kart şifrenizi bilmeniz yeterli.

Ayrıca ekstrenizi Finansbank ATM’lerinden, müşteri hizmetlerinden yani 444 0 900 arayarak ve/veya internet bankacılığı aracılığı ile öğrenmekte münkün. Ekstrenizin size e-posta olarak gelmesini talep edebilirsiniz 444 0 900 arayarak bu şekilde hem geç gelme, geldi-gelmedi gibi durumlarla karşılaşmamış olursunuz.

444 0 900 aradığınızda ekstrenizin borç bilgilerine ulaşmak için: Kart numaranızı tuşlarsanız, önce 2’yi daha sonra 1’i tuşlayarak borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Yada kart numaranız yerine müşteri numaranızı tuşlarsanız, önce 1’i (kredi kartı işlemleri) sonra 2’yi (kart borç bilgileri) tuşlayarak ekstre bilgilerinize ulaşabilirsiniz (kaynak: cardfinans.com.tr sesli yanıt sistemi).

Benzer konular:

Kart ücreti almayan bankalar

Üniversite öğrencileri için hangi kredi kartı daha avantajlı