Facebook Angry Birds Friends Hileleri

Angry Birds’ün Facebook versiyonunun ismi Angry Birds Friends olarak gecmektedir. Bu oyunu diğer Angry Birds’lerden ayıran en önemli özellik, bilgisayar ortamında oynamanın rahatlığı ve arkadaşlarınızla yarışabiliyor olmanız.

Bu oyunu oynayabilmek için Facebook hesabınızın olması haliyle şart. Facebook hesabınız varsa üst kısımdaki arama kutusuna Facebook Angry Birds Friends yazarak oyuna ulaşabilir gerekli izinleri verdikten sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Bu oyunda en çok sevdiğim şey oyun ekranını tam ekran görebilmek. Yani hem sapanı hemde hedefinizdeki domuzları ekranı hareket ettirmeden beraber görebiliyorsunuz. Bu da domuzları daha iyi bir şekilde hedefleyebilmenizi sağlıyor 🙂

Oyunun bir diğer önemli özelliği de telefondaki versiyonunda olmayan özel itemler. Bu itemler sizlere oyunu oynarken oldukça yardımcı olabiliyor. Takıldığınız bir bölümde bu itemlerden yardım alabilmek oyunu oynarken sizi epey rahatlatıyor. Tek sorunsa bu itemleri kazanma hakkını günde bir kere elde edebiliyor olmanız. Ve hangisini itemi kazanacağınızı şansınız belirliyor. Oyunda ayrıca bu itemleri para ile de satın almak mümkün. Fakat bir Firefox eklentisi sayesinde buna gerek kalmıyor.

Hileyi uyugulayabilmek için ilk olarak Firefox internet tarayıcısına ihtiyacınız olacak. http://www.mozilla.org/tr/firefox/fx/ adresine giderek Firefox internet tarayıcısını bilgisayarınıza indirin ve kurun. Daha sonra firefoxu kullanarak http://leethax.net/extension/ adresine gidin ve sayfanın ortasında yer alan Install Extension! butonuna basın. Tarayıcınız bu eklentiyi kurmaya izin verip vermediğinizi soracak, izin verin. Eklentinin kendini başlatabilmesi için Firefox’un yeniden başlatılması gerektiği uyarısını alacaksınız. Firefox’u yeniden başlat tuşuna basın, tarayıcınız kendini acıp kapatacak. Daha sonra yine Firefox tarayıcısını kullanarak Facebook‘a giriş yapın. Oyunu acın. Tüm itemlerin yanında 99 yazacak (ilk resimde gördüğünüz gibi). Merak etmeyin itemleri kullansanızda azalmıyor. Herzaman yanlarında 99 yazacak. Bu hile sayesinde sınırca, bitme derdi olmadan, itemlerinizi kullanabileceksiniz.

Bir diğer uygulayabileceğiniz hile ise internetten bölümlerin çözümlerini izlemektir. Örneğin diyelimki bir bölümde takıldınız gecemiyorsunuz. Bölümün adını level ı google’da aratarak o bölümün 3 yıldızlı çözümlerine ulaşabilirsiniz. Örneğin facebook angry birds friends level 45 şeklinde aratarak bölümün nasıl gecileceğini izleyerek öğrenebilirsiniz 😉

Tüm arkadaşlara iyi oyunlar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.