Bir Erkeğin Benden Hoşlanmasını Nasıl Sağlarım

Erkeklerin senden hoşlanmasını sağlamak için yapabileceğin bir çok şey var. Hepsini birbirine karıştırmamak için madde madde yazmaya çalışalım.

1- Sempatik Ol: Erkeklere bir bayanda en çekici gelen şey onun sempatikliği, sevecenliğidir. Sempatik olmak bir erkeğin kalbini çalmanın en kestirme yoludur. Sempatik olmak için kasmayın, doğal olun. Yapılan espirilere, şakalara gülmekten çekinmeyin. Sempatik olmanın birincil kuralı güleryüzlü olmaktır. Asla yüzünüzü asıp etrafa negatif elektirik sacmayın.

2- Doğal Ol: Olmadığınız biri gibi davranmaya çabalamayın. Çünkü bunu ne kadar iyi yapsanızda ilerleyen zamanda gercek siz zaten ortaya çıkacaktır ve karşı tarafın kafası daha da karışacaktır. Erkekler doğal her anlamda doğal kızlardan hoşlanır. Doğal olmak için caba harcamanıza da gerek yok üstelik sadece başkası gibi davranmayın. Doğallınızı her alanda gösterin, konuşmanız, giyiminiz, oturup kalkmanız…

3- Fazla Makyaj Yapma: Evet makyaj size çok yakışıyor olabilir ama yinede yapmayın. Erkeklerin çoğu abartılı makyaj yapan bayanlardan hoşlanmaz. Yapacağınız makyaj çok hafif, belli belirsiz olsun. Sadece allık ve rimel kullansanız yeterli olacaktır gerekli makyaj için.

4- Ağır Parfümlerden Uzak Durun: Çok ağır ve çok uzaktan bile hissedilen ağır parfümlerden uzak durun. Daha hafif bahar kokulu parfümleri tercih kadıköy escort edebilirsiniz.

5- Dekolteye Dikkat: Erkekler dekolteden hoşlansa da konu kendi kız arkadaşları (yada muhtemel kız arkadaşı olabilecek) olunca fikirleri değişiyor. Bu yüzden onu kızdırmamak adına fazla dekolte giymemeye özen gösterin. Okumaya devam et Bir Erkeğin Benden Hoşlanmasını Nasıl Sağlarım