Eşimin Beni Sevmesi İçin Ne Yapmalıyım

Eşimin Beni Sevmesi İçin Ne Yapmalıyım

Eşinizin size olan ilgisi, sevgisi azaldıysa; birkaç farklı taktikle bunu tersine çevirebilirsiniz. Eşimin beni sevmesi için ne yapmalıyım diye düşünüyorsanız. İlk olarak “eşinizin size sevgisinin azaldığını ilk ne zaman hissettiğiniz” sorusunu kendinize sorun. Erkeklerin bir kadında olan sevgisini arttıran özellikler onun kadınsal özellikleridir. Bu kadınsal özelliklerinizi biraz daha ön plana çıkartarak eşinizin sevgisini kazanabilirsiniz.

İlk olarak yaptığınız yemeklere daha çok özen göstererek işe başlayabilirsiniz. Günümüzde birçok kadın çalışma hayatının içinde yer almakta bu sebeple de evde daha pratik hazır yiyecekler hazırlamayı tercih edebiliyor. Ama eşinize kendi ellerinizle hazırlayacağınız güzel bir yemek hiçbir hazır yemeğin yerini tutmaz. Vaktiniz olmayabilir ama yemek konusunda kendinize mutlaka vakit yaratın ve yemeklerinizi özenerek yapın. Hep aynı yemekleri yapıyorsanız bu konuda interneti kullanabilirsiniz. Hem hızlı hem de lezzetli yemeklerin nasıl yapıldığını anlatan onlarca site mevcut internette.

Erkek ilişkideki etkin ve maskülendir. İlk başta dediğimiz gibi size olan eşinizin size olan sevgisini arttırmanın en kolay yolu kadınsı özelliklerinizi ön plana çıkartmaktır. Bunu eşinizin maskülenliğini parlatarak yapabilirsiniz. Bunun en kolay yolu da basit şeyleri ona danışmaktır.

Eşinizle konuşmak, onun sırdaşı olmak eşinizin size olan sevgisini arttıracaktır. Hiçbir zaman eşinizi yargılayıcı cümleler kurmayın. Bunun yerine onu anlamaya çalışın. Onunla konuşmayı yakınmaya veya gereksiz cene çalmaya dönüştürmeyin. Erkekler çok ve sürekli konuşan kadınlardansa az ve öz konuşan kadınları yeğlerler. Ona karşı güleryüzlü ve şevkatli olun. Gülümserken ona biraz kısık gözlerle bakarak cilve yapmanız hoşuna gidecektir.

Bakımlı olun. Erkeklerin bir kadında dikkat ettikleri ilk şey kişisel bakımdır. İlişkinizin ömrü giderek daha paspal bir görünüme bürünmeniz için bir mazeret değildir. Eşinizin sizi daha çok sevmesini istiyorsanız. Mutlaka kişisel bakımınıza zaman ayırın. Unutmayınki bu harcadığınız emek eşinizin size olan sevgisinde artış olarak size geri dönecektir. Kişisel bakım konusunda daha çok bilgi için güzellik ve makyaj kategorimize göz atabilirsiniz.

Benzer konular: Kocamı nasıl baştan çıkarabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.