Eşimin Beni Aldattığını Nasıl Anlarım

Eşinizin sizi aldattıp aldatmadığını anlamak için birçok fiziksel ve davranışsal ipucu vardır. Bunların başında tabiki öncelikli olarak fiziksel ipucları gelmektedir. Bu ipuclarını biraz dikkatli bakarak çok kolay farkedebilirsiniz. Eğer kadınsanız ve kocanız sizi aldatıyorsa, aldattığı kadın sizi çekemeyeceği için büyük olasılıkla eşinizin sizi aldattığını anlamanız için bu emareleri o yaratacaktır.

Örneğin eşinizin vücudundaki morluklar, kıyafetlerindeki kadın saçları, gömleğindeki ruj izi bunlara en klasik örneklerdir. Yine bir diğer aldatılma emaresi de kredi kartı ekstreleridir. Eşinizin kredi kartı ekstrelerine biraz daha dikkatli bakarsanız nerede, ne zaman bulunduğunu anlayabilirsiniz.

Herzaman olmasa da erkekler eşlerine onu aldattığına dair sinyaller gönderebilir. Aslında erkeklerin bu sinyalleri genellikle kendilerini haklı çıkarmaya yöneliktir. Kocanız sizi bakımsız olmanızdan suçluyorsa, sizi fiziksel olarak başka kadınlarla kıyaslıyorsa sizi aldatma eğilimindedir.

Erkekler doğaları gereği aynı gün veya birkaç saat içinde 2 farklı kadınla beraber olursa, 2. beraberlikte bir isteksizlik söz konusu olacaktır. Eğer kocanız size karşı isteksizse bunu bir aldatılma emaresi olarak görebilirsiniz. Yalnız her isteksizlik aldattıldığınız anlamına gelmez. Zira eşiniz gerçektende o gün yorgun olabilir yahut işle vs ile ilgili sıkıntıları da olabilir. İkisi arasındaki farkı zaten onu iyi tanıtığınız için siz anlayabilirsiniz.

Eğer eşiniz sizden cep telefonunu saklıyorsa, sakınıyorsa, sizin yanınızda cep telefonunu kapatıyorsa sizden bir şeyler sakladığı anlamına gelir.

Yazımızın bu kısmına kadar erkeklerin aldatma belirtilerinden bahsettik. Devamında ise kadınların aldatma sebeblerine ve aldatma belirtilerine değiniyor olacağız.

Sizinle az konuşuyorsa, konuştuğunda da sürekli olarak sizden ve evliliğinizden şikayet ediyorsa sizi aldatabileceği anlamına gelmektedir. Kadınlar aldatma sinyallerini erkeklere güçlü bir şekilde gönderir.

Kadın neden aldatır?

 • Koca kumar, alkol, uyuşturucu gibi bağımlılıkların esiri ise.
 • Kadın evde kocasından şiddet görüyorsa.
 • Kocanın işsiz, evinin geçimini sağlayamıyor olması.
 • Kocanın, eşine; sevgisini, ilgisini göstermiyor olması
 • Kadının aile baskısı vs sebeplerden evlenmiş olması.
 • Kocasının kendisini aldattığını öğrenmişse.

Kadınların aldatma belirtileri:

 • Yıllardır sürekli aynı kıyafetleri giyen eşiniz, sürekli yeni kıyafetler almaya başladıysa, gardrobunu yeniliyorsa şüpelenmeniz gerekebilir.
 • Sizi daha önce çok sık aramayan, eve ne zaman geleceğinizi sormayan eşiniz sürekli olarak o gün ne yapacağınızı eve ne zaman geleceğinizi soruyorsa sizi aldatmak için plan yapıyor olabilir.
 • Sizden sürekli telefonunu sakınıyorsa, siz yanındayken telefonunu kapatıyorsa, sizden sakladığı bir şeyler olabilir.
 • Kendisine hiç olmadığı kadar özen gösteriyorsa, eskisinden çok daha fazla kuaföre, güzellik merkezine gidiyorsa,
 • Eskiden sürekli evde oturmasına rağmen artık sürekli olarak sizin tanımadığınız arkadaşlarıyla görüşmeye gittiğini size söylüyorsa süpelenebilirsiniz.

Yukarda saydığımız kadınların aldatma belirtilerinden özellikle kendine bakımla ilgili olanları yanlış yorumlamamanız önemli. Belkide sizinle kötü giden ilişkisini düzeltmek için kendini yenilemeye çalışıyorda olabilir. Bu belirtileri bir üstteki nedenlerle birikle düşünmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Benzer konular: Kocamı nasıl baştan çıkarabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.