Erkeklerin Hoşlandığı Saç Modelleri

Erkeklerin hoşlandığı saç modellerinin başında fönlü saçlar gelir. Fönlü saç bir çok kadına yakışır. Yapması da son derece pratik ve basittir. Sıradan bir fön makinesi ile evinizde 10-15 dk içinde saçlarınızı fönleyebilirsiniz.

Fönlü saçlar hemen hemen her kadında çok hoş durmaktadır. Ayrıca saç renginiz ne olursa olsun fön iyi bir secim olacaktır.

Erkekler topuz şeklindeki saçlardan çok hoşlanır. Bunun temel sebebi kadınlar ve erkeklerin kendilerinde olmayan özellikleri karşı cinste beğenmesidir. Örneğin bir çok erkek kaba, argo konuşur fakat bu şekilde konuşan bayanlardan hoşlanmazlar. Aynı şekilde bayanlar da naif olmalarına karşın kaslı erkeklerden hoşlanır. Bu sebebtendirki erkekler kadınların boyunlarını ve omuzları ilgilerini ceker. Eğer ince ve güzel bir boynunuz varsa saclarınızı topuz yaparak boynunuzu ortaya çıkarın bu bir çok erkerğin ilgisini çekecektir.

Bu saç modelini yapması da son derece basittir. Evinizde çok kısa sürede saçlarınızı topuz yapabilirsiniz.

Maşalı saç modelerini beğenen erkeklerde çoktur. Lüle lüle yaptığınız saçlar erkeklerin beğenisini kazanacaktır. Maşa yapmadan önce saçınızın kuru olmasına dikkat edin ve maşa yapmadan önce saçlarınıza koruyu bir ürün sürün. Maşanızın teflon yada seramik olmasına özen gösterin. Maşanızın ısı ayarı varsa bu saçlarınızı yakma riskinizi azaltacaktır.

·

·

Erkeklerin ne şekildeki kadın saçlarını daha çok beğendikleri konusunda bir anket yapılsa uzun saçlar açık ara birinci olurdu. Erkekler modeli ne olursa olsun uzun saçları çok beğeniyor. Ama her konuda olduğu gibi bunu da abartmamak gerekiyor. En kararındaki saç uzunluğu omuzlarınızla – göğüs altına kadar uzanan saç uzunluğudur. Yandaki fotoğrafdaki saç uzunluğu ideal bir saç uzunluğudur. Daha uzunu abartıya kaçmak olur. Uzun saçlar koyu renkteki saçlarda daha güzel ve çekici görünmektedir.

Saçlarınızı uzatmak için kaynak yaptırabilirsiniz tabiki, ama unutmanız gereken konu erkeklerin doğallıktan hoşlandığıdır. Saçlarınızı kaynakla uzatmanın doğal görünümüzü bozmasına izin vermeyin. Saçlarınızın kaynak olduğunu elinizden geldiğince sizden hoşlanmasını istediğiniz erkeğe söylemeyin. Münkünse bırakın saçlarınız kendi kendine uzasın.

Bu konuyla ilgili olarak bir erkeğin benden hoşlanmasını nasıl sağlarım konusunu okuyarak konu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Benzer konular:

Erkeklerin hoşuna gidecek hediyeler

Erkeklerin hoşuna giden hitaplar

Saça nasıl kına yakılır

“Erkeklerin Hoşlandığı Saç Modelleri” üzerine 3 yorum

  1. O beee yarın okulda topuz yaparım o zaman kemiklerim biraz gözüküyor içime bükülünce ve nefes alınca ozaman bende bol bol nefes alırım koemiklerim gözüküür yaşa bee YETERLİ BİLGİ senin sayende sınıfın popüleri olucam facem olsaydı valla seni yemin ederimki beğenirdim valla 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.