Erkeklerin En Beğendiği Bayan Parfümleri

Her bayan parfümü aynı oranda erkeklerin ilgisini çekmez. Hatta bazı parfümler erkeklerin sizden uzaklaşmasına dahi yol açabilir. Özellikle yaz aylarında çilek, şeker vb kokulu parfümleri kullanmamaya özen gösterin. Çünkü sıcak havalar kokuları daha da belirgin hale getirir. Ve bu bahsetmiş olduğumuz kokuların biraz fazlası erkeklerin yüzünü buruşturmasına sebep olur.

Erkeklerin koku alma duyusu kadınlarınkine nazaran 1.5 kat daha fazladır. Bu yüzden parfüm kullanımında hiçbir zaman aşırıya kaçmayın. Çünkü parfümünüz güzel olsa da gereğinden fazla kullanılmış parfüm erkeklerin hoşuna gitmez.

Erkeklerin daha çok beğendiği bayan parfümlerine kısa kısa değiniyor olacağız.

Avon Pur Blanca: İnanılmaz güzel bir koku. Özellikle genç hanımlar için ideal hoş bir parfüm. Çok ağır değil, çok klasik insanın burnunu rahatsız eden kokulardan değil. İnsanın kokladıkca koklayası gelen bir parfüm. İçeriğinde beyaz çiçek kokuları varmış.

Burbery London: Çok hoş bir çiçek kokusuna sahip bu parfüm sanırım hanımeli çiçeğinin kokusu… Oldukça kalıcı ve kadınsı bir kokusu var. Etkisini gün boyunca hissetmeniz için çok az bir miktar sıkmanız yeterli olacaktır. Fiyatı 130tl civarında bazı online alışveriş sitelerinde, bu fiyat bazı kişilere pahalı gelebilir fakat kalıcı ve erkekleri cezbeden bir koku arıyorsanız buna değer…

Victoria Beckham: Meyve esansı ile sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı olan bir parfüm. Hafif bir koku olmakla birlikte oldukça kalıcı. Yurt dışında bayanların en çok tercih ettikleri parfümler arasında Victoria Beckham. Oldukça şık görünen şişesi parfümün kalitesi hakkında size ipucu verebilecek zerafette. Diğer parfümlerle kıyaslandığında fiyat olarak oldukça hesaplı.

Avon Wish Of Love: Daha çok az kokusu. Çabuk ucan bir parfüm. Ama oldukça kaliteli ve çekici bir kokuya sahip bir parfüm.

Bruno Banani: Almanya menşli bir parfümdür. Oldukça güzel ve erkeklerin hoşuna giden bir parfümdür.

212 SeXy: İsmini hakeden bir parfüm. Son derece güzel, büyüleyici bir koku. Özellikle kış ayları için tercih sebebi olabilecek bir parfüm. Yan tarafta gördüğünüz gibi şişeside son derece şık. Bu parfümü kullandığınızda birçok erkek parfümünüzün ismini soracaktır.

Emporio Armani She: Hem kış hem yaz ayları için kullanabileceğiniz güzel bir parfüm. Hem çok tatlı hem de çok çekici bir kokusu var.

Emporio Armani Her: Emporio Armani’nin bir diğer parfümü olan Emporio Armani Her oldukca güzel ve çekici bir kokuya sahip.

Lacoste Pour Femme: Zarif, klasik, feminen güzel bir koku. Her türlü ortama uygun bir kokuya sahip bu parfüm. Lacoste Pour Femme’nin üst notalarında biber, bergamot ve ambrette çekirdeği yağı; orta notalarında yasemin, kediotu çiçeği ve gülhatmi çiçeği; alt notalarda ise gaiac ağacı, erz ağacı ve misk kullanılmış. Sıcak, şehvetli, ferah, enfes bir koku.

Dior j’adore: Cesur, ışıltılı,  neşeli ve tutkulu bir kokuya sahip olan parfümün 50ml’lik şişesi 210 TL civarında bir fiyata satılmaktadır. Birçok farklı çiçek kokusundan oluşturulmuş oldukca büyüleyici güzel bir koku.

Avon Treselle: Hafif ve kalıcı bir kokuya sahip. Fiyatı birçok parfümle kıyaslandığında oldukça hesaplı.

Parfüm kullanırken unutmamanız gereken önemli bir püf noktası, parfümü gereğinden fazla kullanarak parfüm şişesini üzerinize boca etmişsiniz izlemini yaratmayın. Parfüm kokunuzun 10 metre uzaklıktan duyulması sizin zarafetinize gölge düşüren bir unsurdur.

Benzer konular: Farmasi hakkında yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.