Erkeklere Alınabilecek Hediyeler

Erkeklerin seveceği hediyeler bayanların seveceği hedilere göre farklıdır. Eğer bayansanız ve bir erkeğe hediye almayı düşünüyorsanız bu ilk cümleyi iyi anlamalısınız. Çünkü bir çok bayan hediye alırken bunu göz ardı eder ve bir bayana yada kendisine hediye alıyormuş gibi hediye secmeye calışır. Bu da yanlış bir hediye seciminde bulunmasına sebeb olabilir.

Erkekler hangi hediyelerden hoşlanır?

Giyim. Bir çok erkek için giyim alışverişi bir zevkten çok bir mecburiyettir. Bu yüzden bu işe zaman ayırmayı pek sevmezler. Onun zevkine ve giyim tarzına göre alacağınız bir hediye onu oldukça mutlu edecektir.

Kol saati. Kol saati olsa da şık ve yeni bir kol saati her erkeğin hoşuna gider.

Zippo çakmak. Sigara kullansın yada kullanmasın her erkeğin hoşuna giden bir hediye olur fiyakalı bir zippo çakmak.

Psp. Bir çok erkek oyun oynamayı sever ona play station portable almanız onu bir hayli mutlu eder. Play stattion’u yada play station portable’si varsa da ona bir oyun hediye edebilirsiniz. Eğer pc de oyun oynamayı seviyorsa ona bir pc oyunu alabilirsiniz. Yalnız burda dikkat etmeniz gereken nokta alacağınız oyunun  onun pc sinin konfigirasyon özelliklerine uyup uymadığıdır. Hediye alacağınız kişiden konfigirasyon özelliklerini caktırmadan öğrenebilir ve oyunu satın alırken satıcıdan bu konuda yardım istiyebilirsiniz.

Alkol. Alkol kullanıyorsa 70lik terkirdağ rakı alabilirsiniz.

Kol düğmesi. Herzaman spor giyinmiyorsa hoşuna gidecektir.

Etkinlik bileti. Dinlediği müzik tarzına uygun bir konser bileti alınabilir. Yada sevdiği tarzda bir filme bilet.

Tutuğu takımın orjinal forması. Büyük ihtimal kendisinde vardır ama her takım her yeni sezonda formalarını yeniler. Yeni sezonun forması onda yoksa güzel bir yediye olabilir.

Teknolojik alet. İhtiyacına göre teknolojik herhangi bir alet onu mutlu edecektir.

El işi. Kendinizin üreteceği çok basit bir hediye bile erkekleri çok ama çok mutlu eder.

Erkeklerin hoşlanmadığı hediyeler.

Parfüm. Sanılanın aksine bir çok erkek parfüm kullanmayı sevmez. Bu erkekler nadiren parfüm kullanır zaten bir şişe parfümleri vardır ve de onu aylarca yıllarca kullanabilirler. Aynı zamanda parfüm hediye etmek “pis kokuyorsun” anlamına geldiği düşünülebilir hediye aldığınız kişi tarafından.

El kremi. Bir çok erkek el kremi kullanmaz bu onlar için naiflik anlamına gelir. Çok ihtiyac duyarlarsa arko kullanırlar. El kremi kullanmaktan hoşlanmazlar. Benzer krem ve bakım ürünleri içinde gecerlidir bu durum.

Benzer yazılar:

Bir erkeğin benden hoşlandığını nasıl anlarım

Sevgilimden nasıl ayrılabilirim

“Erkeklere Alınabilecek Hediyeler” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.