En Moda Saç Modelleri

Bu yıl en çok moda olan saç modellerinden ilki balık sırtı örgü modeli. İlk resimde de balık sırtı örgü modelinde bir örnek sizlere sunduk. Bu saç modeli genellikle omuzdan öne bırakılmakta ve bu şekilde de daha şık görüntü ortaya çıkmaktadır. Bu saç modelinin ingilizce ismi fishtail braid. İnternet üzerinde ingilizce olarakta aratarak bu şaç modeline bir çok farklı örnek görebilirsiniz. Yakın zamanda da sitemize balık sırtı örgü modelinin nasıl yapıldığı ile ilgili detaylı bilgi eklenecektir (yeni eklenen konuları daha rahat takip edebilmek için sayfamızı sık kullanılanlarınıza ekleyebilir yada sitemizin sağ tarafındaki Facebook’ta bizi bulun kutucuğundaki beğene tıklayabilirsiniz). Sadece balık sırtı değil diğer örgü modelleri de (sepet örgü) oldukça moda. Bu farklı örgü modellerinin ortak noktası omuzdan öne düşüyor olması.

Moda olmuş saç modellerinden bir tanesi de hacimli atkuyruğu modelleri. Geçtiğimiz sene dağınık atkuyruğu modelleri oldukça moda idi eğer saçınızı hacimli atkuyruğu değilde dağınık toplanmış atkuyruğu yapmak isterseniz dağınık saç modelleri nasıl yapılır yazımızı okuyabilirsiniz. Saçınızın tepe kısmına ufak krepeler atarak saçlarınıza hacimli bir görünüm kazandırabilirsiniz. Pratikliğinden kaynaklı olarak atkuyruğunun modası hiç geçmiyecekmiş gibi duruyor. Sadece biraz format değiştiriyor ama yine popüleritesini her zaman koruyor.

En az hacimli atkuruğu kadar hatta ondan biraz daha fazla moda olmuş bir diğer saç modeli de yüksek topuzlar. Topuzların birçok farklı modeli moda olmuş durumda ama tüm bu topuzların ortak noktası yüksek olmaları. Bu model de oldukça pratik bir model saçlarınızı bir-iki dakika içersinde topuz haline getirebilir ve dışarı çıkabilirsiniz. Ayrıca moda uymak kadar erkeklerinde beğenisini kazanmak önemli diyorsanız erkeklerin hoşuna giden saç modelleri konusuna göz atabilirsiniz.

Sizlere tanıttığımız moda olmuş bu 3 saç modelinin önemli ortak noktalarından biri boynu ve omuzları ortaya çıkaran saç modelleri olmalarıdır. Bu da güzelliğinizi ön plana taşıyacaktır. Son zamanlarda artık hem kıyafetlerde hem makyajda hemde saçlarda doğallığa-sadeliğe dönüş var. Kıyafet konusunda da moda olan tercihler hakkında bilgi almak isterseniz bu yılın modası yazısını okuyabilirsiniz. Ayrıca ziyaretcilerimiz arasında okula giderken nasıl bir saç modeli yapabilirim şeklinde düşünen ziyaretcilerimiz varsa onlar da yine okul için saç modelleri konusuna göz atabilirler. Değinmemizi istediğiniz farklı güzellik-makyaj-moda konuları varsa yazımızın altındaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Benzer konular: En güzel saç modelleri

“En Moda Saç Modelleri” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.