Dağınık Saç Modelleri Nasıl Yapılır

Geçtiğimiz yıl oldukça moda olan, defilelerde de sık sık gördüğümüz dağınık saç modelleri nasıl yapılır; bu yazımızda bu konu hakkında sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bu işlem için ihtiyaçınız olan malzemeler: Saç spreyi, bir tane lastik toka, iki tane tel toka ve kabartmak içinde ince uçlu bir tarak.

Saçlarınızın biraz dalgalı olması işinizi daha kolaylaştıracaktır. Dümdüz saçlarla bu modeli yapmak daha zor olur. Önce saçlarınızı yanlardan ayırıp ön kısmını yukarı doğru bir elinizle kaldırın daha sonra bu kısmın ucundan dibine doğru tarağınızı indirin (aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi). Bu şekilde saçlarınızı kabartın. Sonra saçlarınızın biraz daha arkasını toplayıp yukarı kaldırıp aynı işlemi uygulayın. Saçlarımızın yan taraflarını da kıvırıp spreyliyoruz.

Ön tarafındaki yanları da daha az kıvırıp spreyliyoruz yine. Daha sonra bunları tel tokalarımızla arkaya doğru sabitleyeceğiz. Devamını aşağıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

Dağınık saç toplama modeli saçı bu şekilde sizce kolayca yapabilirsiniz. Hem yapılışı kolay hem de bu saç tarzıyla daha rahat hareket edebilirsiniz. Videomuzu izlediğiniz ve sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Konu hakkındaki benzer başlıklara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Yandan topuz nasıl yapılır

Buğulu göz makyajı nasıl yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.