Bu Yılın Modası

Bu yılın modası hiç olmadığı kadar renkli. İlk olarak sizlere bu yıl moda olan renklerden bahsedeceğiz daha sonra moda olan kıyafetlere ve bunlarla oluşturabileceğiniz kombinlere de değineceğiz. Bu yıl canlı renkler çok moda. Bu canlı renklerin başında da saks mavisi, kiremit kırmızısı gelmekte. Parlak renkler arasında en popüleri bu ikisi olsa da diğer tüm canlı parlak

renklerde moda. Bu renklerin moda olmasından kaynaklı giyim firmaları da bu renklere yönelmiş durumdalar Mavi Jeans’de bahsettiğimiz saks mavisi ve kiremit kırmızısı renklerde pantolonlar satışa sunulmuş durumda. Yine ayrıca Levis’ta de bu tarz parlak canlı renkli kotlara ulaşabilirsiniz. Yine dar paca vücudu saran kotlar bu yıl ön plana çıkıyor. Levis’in bu modayı yakalamak için ürettiği Curve ID Ankle Skinny modellerini deneyebilirsiniz. Hem renkli hemde az önce bahsettiğimiz modaya tam anlamıyla uyuyor. Tabi kot pantolonlara değinmişken atlamamamız gereken önemli bir moda akımıda yırtık kotlar. Yırtık kotlar tekrardan moda olmuş durumda. Yanlız bu sefer yırtıklar biraz daha büyümüş. Ayrıca taşlanmış jean gömleklerde son günlerin yeni modası. Jean gömleklerinizi birçok farklı şekilde kombinlemeniz mümkün. Canlı parlak renklerle beraber pastel tonlardaki canlı renklerde yine ön planda. Pantolonlardan bahsetmişken pantalonların en önemli tamamlayıcısı olan kemerlerden bahsetmemek olmaz. Eskiden moda olan büyük kemerler artık çok demode. Onun yerine ince kemerler bir hayli revaçta. Tabi kemerler de pantolonlar gibi bu sene çok renkli. Eğer sade bir jean giyiyorsanız renkli bir kemer ve üzerinize de kemer rengiyle uyumlu bir giysi tercih ederek oluşturacağınız kombinlerle son derece şık olabilirsiniz. Örneğin açık (duman rengi olabilir) skinny bir jean ile çiçek desenli ince bir kemer çok hoş duracaktır. Doğru kemer tercihi ile ilgili bir resmi de aşağıda sizlerle paylaştık.

Bu senenin etek modasında yüksek bel etekler ön planda. Yazımızın ilk başındaki resimde yüksek bel eteklere örnek bir resim mevcut. Resimde de gördüğünüz gibi bu eteklerin diz hizasında olması ideal.

Altın takılar bu sene moda. Gerçek altın takılar almak için yeterli maddi gücünüz yoksa altın görünümündeki takıları tercih edebilirsiniz. Yine altın rengi büyük saatler de oldukca moda.

Ayakkabılarda da yine bu yıl renkler ön planda. Babetler hem çok renkli hem de ucları biraz daha sivri bu sene. Mercan rengi gibi parlak renklerin yanında pudra rengi, mat pembe, kum rengi gibi pastel renkler de moda. Moda olan ayakkabı modelleri hakkında daha detaylı bilgiye bambi ayakkabı modelleri ve ayakkabı modelleri yazılarımızdan ulaşabilirsiniz.

“Bu Yılın Modası” için bir yorum

  1. ben bu yılın modasını çok beğendim. yani genel olarak değerlendirmek gerekirse hoş, özellikle yüksek bel etekleri seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.