Bir Erkeğin Benden Hoşlanmasını Nasıl Sağlarım

Erkeklerin senden hoşlanmasını sağlamak için yapabileceğin bir çok şey var. Hepsini birbirine karıştırmamak için madde madde yazmaya çalışalım.

1- Sempatik Ol: Erkeklere bir bayanda en çekici gelen şey onun sempatikliği, sevecenliğidir. Sempatik olmak bir erkeğin kalbini çalmanın en kestirme yoludur. Sempatik olmak için kasmayın, doğal olun. Yapılan espirilere, şakalara gülmekten çekinmeyin. Sempatik olmanın birincil kuralı güleryüzlü olmaktır. Asla yüzünüzü asıp etrafa negatif elektirik sacmayın.

2- Doğal Ol: Olmadığınız biri gibi davranmaya çabalamayın. Çünkü bunu ne kadar iyi yapsanızda ilerleyen zamanda gercek siz zaten ortaya çıkacaktır ve karşı tarafın kafası daha da karışacaktır. Erkekler doğal her anlamda doğal kızlardan hoşlanır. Doğal olmak için caba harcamanıza da gerek yok üstelik sadece başkası gibi davranmayın. Doğallınızı her alanda gösterin, konuşmanız, giyiminiz, oturup kalkmanız…

3- Fazla Makyaj Yapma: Evet makyaj size çok yakışıyor olabilir ama yinede yapmayın. Erkeklerin çoğu abartılı makyaj yapan bayanlardan hoşlanmaz. Yapacağınız makyaj çok hafif, belli belirsiz olsun. Sadece allık ve rimel kullansanız yeterli olacaktır gerekli makyaj için.

4- Ağır Parfümlerden Uzak Durun: Çok ağır ve çok uzaktan bile hissedilen ağır parfümlerden uzak durun. Daha hafif bahar kokulu parfümleri tercih kadıköy escort edebilirsiniz.

5- Dekolteye Dikkat: Erkekler dekolteden hoşlansa da konu kendi kız arkadaşları (yada muhtemel kız arkadaşı olabilecek) olunca fikirleri değişiyor. Bu yüzden onu kızdırmamak adına fazla dekolte giymemeye özen gösterin.

6- Dinle ve İlgi Göster: Konuşmasına ve kendini anlatmasına izin ver. Bahsettiği şeylere ilgi göstermeye çalış. Onun anlatcak bişeyi kalmadığında sen başla yada sana soru sormasını bekle.

bir-erkegin-benden-hoslanmasini-nasil-saglarim7 – Bakımlı Ol: Manikürü ihmal etme, düzenli giyin özellikle de sade ve şık giyinmeye özen gösterin aşırıya kaçmayın.

8- Konuşurken Gözlerine Bak: Konuşurken onun gözlerine bakmanız ona vereceğiniz en dikkat cekici sinyallerden biridir. Konuşurken gözlerinin içine bakmaktan kaçınmayın.

9- İlgini Belli Et Ama Üzerine Çok Düşme: Ona olan ilginizi cekinmeden belli edin ama sınırınızı iyi koyun. Çok üzerine gitmeyin. Siz ona iki adım yaklaşsanızda mutlaka onunda size bir adım yaklaşmasını bekleyin. Eğer üzerine çok giderseniz onu sıkabilir ve sizden uzaklaşmasına sebeb olabilirsiniz.

10- Arkadaşca Davranma: Öncelikle onunla konuşurken kullancağınız hitaplara, jargona dikkat edin. Hacı, kanka gibi sıfatlar kullanmayın. Arkadaşca davranmayın. Karşı taraf sizden hoşlansa dahi ona arkadaşca davrandığınız için size yakınlaşmasına engel olabilirsiniz. Ve sonradan ilişkiye dönüşmesi en zor ilişki türü arkadaşlıktır.
Benzer Konular:

Erkeklerin hoşuna giden hitaplar

Erkeklerin hoşuna gidecek hediyeler

Erkeklerin hoşlandığı saç modelleri

“Bir Erkeğin Benden Hoşlanmasını Nasıl Sağlarım” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.