Bilgisayardan instagram

Son zamanların en popüler sosyal ağlarından ve fotoğraf paylaşım servislerinden biri olan instagram uygulaması şuan için kendi web sitesi üzerinden pc’den girişlere izin vermemektedir.

Bunun önemli sebeplerinden bir tanesi instagram’ın kendini daha çok bir mobil uygulama olarak konumlandırıyor olmuş olması.

Instagrama bilgisayardan ulaşamamak bir takım güçlükleri de beraberinde getiriyor. Örneğin instagram sayesinde üzerinde oynadığınız, güzelleştirdiğiniz fotoğraflarınızı bilgisayarınıza alamıyorsunuz. Bir diğer ve önemli eksiklikte uygulamanın yavaş olması dolayısıyla telefonla instagram’da dolaşmanın güçlük yaratıyor olması.

Kendi çekmiş olduğunuz ve instagram’a yüklediğiniz yada instagram’da beğendiğiniz fotoğrafları bilgisayarınızdan görüntülemek 3. parti siteler ile mümkün.

Sizlere önereceğimiz ilk site http://web.stagram.com/ Siteye girdikten sonra instagram şifrenizi girmelisiniz. Daha sonra uygulamaya gerekli izinleri vermeniz gerekiyor. Uygulama ile kendi fotoğraflarınıza ulaşabilir, daha önce beğendiğiniz fotoğraflara bilgisayarınız aracılığı ile görüntüleyebilir ve istediğiniz fotoğrafları bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Ayrıca yine instagram’ın mobil uygulamasında olduğu gibi takip ettiğiniz kişilerin fotoğraflarını an ve an görüntüleyebilir ve dilediğiniz kategorilerde arama yapabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kategorilerdeki (#tag) fotoğraflara aşağıdaki kısa yolun sonundaki cat tag’ını değiştirerek de ulaşabilirsiniz. http://web.stagram.com/tag/cat/

Instagram’a ulaşabileceğiniz bir diğer web uygulamasının adresi ise http://extragr.am/. Bu site aracılığı ile de yine bir önceki örnekte verdiğimiz sitedeki gibi instagram’da yaptığınız tüm uygulamaları yapmanız mümkün.

Benzer konular: Facebook’da zaman tüneli görünümünden kurtulma

Video kesmek için program

“Bilgisayardan instagram” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.