Beril Kayar

Birçok kişi tarafından sevilerek izlenen Adını Feriha Koydum dizisinde Feriha karakterini canlandıran başrol oyuncusu Hazal Kaya dizinin yeni sezondaki bölümlerinde yer almayacak. Yapımcılar, Adını Feriha Koydum dizisinin yeni sezon için çekilecek bölümleri için aradıkları oyunculardan ilkini buldular. Yeni sezonda diziye katılacak güzel oyuncunun ismi Beril Kayar.

Dizinin son sezon finalinden sonra Hazal Kaya(Feriha) ve Ceyda Ateş diziden ayrılmışlardı. Bu oyuncuların diziden ayrılmasından sonra dizi ekibine ilk katılan kişi  Beril Kayar oldu. 24 yaşında olan güzel oyuncu aynı zamanda model. Beril Kayar ilk olarak Star Tv’de yayınlanan Acayip Hikayeler programının 9. bölümünde Rakkase karakteriyle televizyonda yer almıştı.

Beril Kayar dizide Çağatay Ulusoy’un aşk yaşayacağı polisi canlandıracak. Yapılan son açıklamalar Beril Kayar’ın “yeni Feriha” olmadığı yönünde. Ama dizinin kadrosuna dahil olduğu bir gerçek. Belki de diziden ayrılan kötü kadın Ceyda Ateş yerine dizinin yeni kötüsü o olur. Tüm bunları dizinin yeni sezonu başladığında net olarak öğrenmiş olacağız.

Beril Kayar’a twitter üzerinden https://twitter.com/berilkayar adresini kullanarak ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki fotoğraf Beril Kayar’ın daha önce rol aldığı Acayip Hikayeler’den alınmış bir kare.

Beril Kayar’ın sevgilisi Kuzey Güney dizisinden tanıdığımız, dizide Ali karakterini canlandıran Rıza Kocaoğlu. Benzer konular: Survivor Anıl’ın Sevgilisi var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.