Bambi Ayakkabı Modelleri

Birçok kişi tarafından tercih edilen Bambi ayakkabı modellerini sizler için bu yazımızda derledik. Bambi’nin şu an Türkiye genelinde 50 adet mağazası bulunmaktadır. Bu mağazalardan tanıtmış olduğumuz ayakkabı modellerine ulaşmanız mümkün. Firma sunmuş olduğu modeller ile modayı yakından takip ettiğini göstermekte. Üstteki ilk resimde görmüş olduğunuz mercan ayakkabı 11 cm topuk yüksekliğine sahip. Fiyatı 14o TL. Yine aynı renkte babetde mevcut babetin fiyatı ise 80 TL. Birçok farklı renkte babetler mevcut. Örnekteki babet pudra rengi. 2012 ayakkabı modelleri yazımızda da belirttiğimiz gibi pudra rengi bu senenin moda renklerinden. Ayrıca o yazımızı da inceleyerek daha çok ayakkabı modeline göz atabilirsiniz. Görmüş olduğunuz babet suni deri. Fiyatı 80 TL. Aynı modelin yeşil, fuşya, kum rengi, turuncu renkleri mevcut. Bu modelde babetlerin normal babetlere göre biraz daha sivriltilmiş ve bu da güzel şık bir model olmasını sağlamış. Yine ucu bu kadar sivri olmayan babetler de mevcut.

 

Puantiyeli elbiseler, ayakkabılar bu sene moda. Yanda görmüş olduğunuz babetle puantiye modasına sizde dahil olabilirsiniz. Aynı modelin yeşil-beyaz ve sarı-beyaz modelleri de mevcut. Fiyatı 80 TL.

 

 

 

 

 

 

İşte ilk sunduğumuz babet modeline benzer bir babet modeli daha fakat bu modelin ucu birinci modelde olduğu kadar sivri değil. Bu modeller daha çok renkleriyle ön plana çıkıyor. Resimde görmüş olduğunuz babet moda renklerden saks rengi. Aynı modelin kırmızı, kum, taba, lacivert renkleri mevcut. Fiyatı 80 TL.

 

 

 

 

Yukarda ilk bahsettiğimiz ucu sivri babetlerin kurdeleli modeli. Bu modelin yine beyaz ve siyah renkleri de mevcut. Fiyatı 80 TL.

 

 

 

 

 

Nar çiçeği topuklu ayakkabı oldukça göze hoş gelen bir renge sahip. Benzer renklerle kombinlerek şık bir günlük kıyafet kombini elde edebilirsiniz. Ayakkabının fiyatı 140 TL.

 

 

 

Converse ayakkabıları andıran bu model. Converse’lere göre birazcık daha sade olmuş. Bu da bir tercih sebebi olabilir bence bu tarz bir ayakkabı arıyorsanız. Fiyatı da uygun 60TL. Üstelik kırmızının yanında birçok farklı renk seceneği mevcut. Pembe, beyazz, lacivert, bej, açık gri, siyah, saks mavisi renkleri var aynı modelin. Daha spor ve rahat bir ayakkabı arıyorsanız bu model sizin için ideal olacaktır.

 

 

 

 

Dolgu topuk bu sene çok moda. Ayrıca yanda gördüğünüz ayakkabı yine moda renklerden pudra renginde. Bu modelin turkuaz yeşili, nar çiçeği, beyaz renkleri de mevcut. Fiyatı 200 TL. Yine bu modele benzer ucu açık fiyonklu modellerde bulunmakta. Daha yüksek dolgu topuklar da var. Ama alçak dolgu topuklar hem biraz daha moda hem de çok daha şık görünüyor.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda moda olan bu ayakkabı modelleri. Bu sene özellikle farklı renklerle ön plana çıkıyor. Lacivert mercan bu ayakkabının farklı renk kombinasyonuna sahip modelleri de mevcut. Fiyatı 160 TL. Diğer ayakkabı modellerini de aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Umarım istediğiniz ayakkabıları bulabilirsiniz.

Benzer konular: Okul için makyaj


“Bambi Ayakkabı Modelleri” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.