2012 Ayakkabı Modelleri

2012 yılınında geride bıraktığımız günler bizlere 2012 yılında hangi model ayakkabıların daha moda olduğu ve olacağı konusunda yeterli fikri veriyor. Bir önceki yıla nazaran moda olan ayakkabı modellerinin büyük kısmı yine 2012’de popüler olmaya devam edecek. Buna rağmen 2012’nin modası ayakkabılara elbetteki yansıyacak. Bu yansımaların başında renkler geliyor. 2012 yılında çivit mavisi, pudra rengi, açık parlak yeşil, mat pembe, gri moda olan renklerin başında geliyor. Bu renkler muhakkak 2012 yılının ayakkabı modellerine ve tercih faktörlerine dahil olacak. Aynı zamanda yine dantelli elbiseler, kıyafetler bu yıl çok moda. Kot şortlar da dahi danteller kendilerine artık yer buluyor. Bu dantel modası 2012 yılında ayakkabılara da geçmiş durumda. Muhtemelen bu yılın bir önceki yıla göre en farkedilen ayakkabı modası değişikliği dantel motifli ayakkabılar olacak.  Yazımızı daha fazla uzatmadan sizlerle beraber 2012 ayakkabı modellerine birlikte göz atalım. Beğendiğiniz ayakkabıları bulabilmeniz açısından elimizden geldiği kadar ayakkabıların markalarını yazımıza ekliyeceğiz. Ve fiyatları konusunda fikir sahibi olabilmeniz için fiyatlarını da modellerin yanında belirteceğiz. 2012 yılında yine bootie’ler oldukça moda. Yanda görmüş olduğunuz bootie Dominare firmasına ait satış fiyatı 160 TL. Modeli Mrj Siyah Bootie olarak geçiyor. Aynı ayakkabının birebir aynısı Bambi firması tarafından da satışa sunulmuş. Tasarım acısından ben hiçbir fark göremedim Bambi’de bu ayakkabının modeli N0073586909. Fiyatı da 120 TL.

 

 

Mat pempe babetler bu yıl sık tercih edilecek babetler arasında. Makyajda da artık parlak rujlar demode sayılıyor ve mat rujlar ve allıklar daha çok kullanılıyor. Bu durum 2012 yılında ayakkabılara da yansımış durumda. Yan tarafta gördüğünüz ürün Bambi firması tarafından üretilmiş model numarası M0109514409. 90 TL’ye satılmakta.

 

Yan tarafta görmüş olduğunuz Kaktüs firması tarafından üretilmiş. Model numarası 176. Fiyatı 70TL. Bu babeti seçmemizin önemli sebebide bu kırmızı tonunun oldukça  moda olması.

 

 

Siyah süet topuklu botlar 2011’de olduğu gibi 2012’de moda. Fit kesim kotlarla beraber kombin edildiğinde oldukça şık olan bu bootie’lerı kot pantolonla giyerken dikkat etmeniz gereken pantolonla ayakkabınız arasında açıklık kalmamalı yani teniniz görünmemeli yoksa insanların dikkati buraya kayar ve şık olmak isterken rüküş olmanıza sebeb olabilir bu küçük ayrıntı. Yandaki bootie’nin fiyatı 120TL kaktüs firması tarafından piyasaya sürülen bu ürünün model numarası 647. Yalnız sık tercih edilen bir model olmasından dolayı hemen hemen her markada bu modeli görmeniz münkün.

Türkiye’de sık tercih edilen ayabbı markalarından olan Arow’un Unita modeli. Fiyonklar bu sene yine moda. Arow’un bu modeli oldukça sade olsada fiyonktaki taşlar ayrı bir şıklık katmış. Fiyatı 80 TL. Topuk yüksekliği 7,5 cm.

 

Yukarda da bahsettiğimiz gibi dantel modası ayakkabılara oldukça yansımış durumda. Hatuny firmasının ürettiği bu modelin adı Marfa. 9,5 cm topuk yüksekliğine sahip ayakkabının fiyatı 84 TL.

İlerleyen günlerde sizlerden gelen istekler doğrultusunda yine buradan farklı model ve markalardaki ayakkabıların tanıtımlarına ulaşabileceksiniz. Hangi tür ayakkabıları tanıtmamızı istediğinizi bizlere yorum bölümümüzden bildirebilirsiniz. Ayrıca daha fazla ayakkabı modeline ulaşmak için günlük kıyafet kombinleri isimli yazımızı da okuyabilirsiniz.

Benzer Konular: Koleston renk kataloğu

Cilt bakımı nasıl yapılır

Saça nasıl bakım yapılır

“2012 Ayakkabı Modelleri” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.