Survivor 2012 Ünlüler

Geçtiğimiz sene en çok ses getiren yarışma programlarından Survivor’ın bu yılki ünlüler kadrosu belli oldu. Katılan ünlülerden bu yılda yarışmanın hayli renkli ve eğlenceli geçeceği belli. Yeni Survivor için Acun Ilıcalı; “bu Survivor şimdiye kadarki en zor Survivor olacak” şeklinde bir açıklamada bulundu. Survior 17 Mart tarihinde ShowTV ekranlarında yayınlanacak. 2012 Survivor yarışmacıları şu şekilde:

Nez: Tüm Türkiye’nin sevdiği ve tanıdığı ünlü şarkıcı son olarak Yok Böyle Dans isimli yarışmada yer almıştı. Malesef Nez’in sağlık sorunları dolayısıyla yarışmaya katılamayacağı açıklandı. Acun Ilıca’lı “tabiki Nez’in sağlığı bizim için herşeyden önemli, yarışma için B, C, D planlarımız hazır” şeklinde yorumda bulundu konuyla ilgili olarak. Nez’in yerine gönüllülerden bir kişi ünlüler takımında yer alacak. Gönüllüler, ünlüler takımına kimin geçeceğini kendileri arasında yapacağı oylama ile belirledi. Ünlüler takımına gönüllülerden Anıl geçti. Ve şimdi her iki takımda 8 kişi.

Sibel Tüzün: Ünlü şarkıcının Survivor hakkındaki yorumu: “Gittiğim için mutluyum, bir ay gibi çok kısa bir zamanım var. Hemen hazırlıklara başladım, bir spor hocasıyla anlaşarak adaya gidene kadar kalan süreyi en iyi şekilde değerlendireceğim. Orada yaşanacakları ben de çok merak ediyorum.”

Almeda: Arnavut kökenli eski dünya güzeli, daha önce Yok Böyle Dans isimli yarışmada yer almıştır.

Merve Büyüksaraç: Eski Türkiye güzeli, Daha önce Buzda Dans isimli yarışmaya katılmıştır.

Mustafa Topaloğlu: Tüm Türkiye’nin tanıdığı ve sevdiği Mustafa Topaloğlu’nun yarışmaya renk katacağından şüphe yok.

Alp Kırşan: Türkiye’deki en sempatik oyuncular arasında yer alan Alp Kırşan da Survivor’da izlemeyi merakla beklediğimiz ünlüler arasında.

Doğuş: Ünlü şarkıcı son olarak Twitter’da yayınladığı fotoğrafların ardından hayli konuşulmuştu.

Nihat Alptuğ Altınkaya: Yakışıklı oyuncu Yaprak Dökümü isimli dizide Ferfunde’nin patronunu canlandırmıştı.

Survivor’ın ilk bölümü 18 Mart Pazar akşamı yayınlanacak.

Benzer konular: Survivor Hasan

2012 ayakkabı modelleri

Survivor 2012 Ünlüler” üzerine 14 düşünce

 1. by carizma

  Survivor 2012nin gecen sene kadar izlene bilmesi icin Taner gi birinin olması lazım o da olmadıgına göre Taner yine katılsın. emin olun Taner 10 senede katılsa yine izlenir yine izlenir.

  Cevapla
 2. elif

  en ıyısı tanerdı bence onun yerını kımse tutamaz yıne katılmasını cok ıstıyorm.yarısmaya renk katıyordu.yarısma daha eglencelı bır hal alıyordu. taner varken bence superdı.tabıkı nıhatıda unutmamak lazmm.onların gelmesını ıstıyorum.onlar olmassa yarısma eglencelı olmaz…

  Cevapla
 3. mehmet

  bu yarışmaya taner tolga tarlacı katılması gerek çünkü türkiyenin 4 bir yanı taner olmazsa izlemez çünkü yapılan araştırmalar bunu gösteriyor o yüzden katılması gerek

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir