Koleston Renk Kataloğu

Günümüzde saç boyası, kadınların hem kendilerini daha güzel hissedebilmeleri hem de saçlarındaki beyazları kapatabilmeleri için bir ihtiyaç haline gelmiştir.  Saç boyası markaları arasında en çok tercih edilen markalardan biri olan Koleston’un renklerini sizlere bu yazımızda tanıtacağız. Katalogtan renklerin isimlerini ve numaralarını öğrenebilirsiniz. Saçınızı boyamadan önce saçınızın ne çok temiz yeni yıkanmış ne de kirli olmaması gerekiyor. Saçınız yeni yıkanmış olursa kafa derinizde daha çok yanma hissedebilirsiniz. Kirli olduğunda ise beklediğiniz rengi elde edemeyebilirsiniz.

Siyah ve kahve tonları:

Kolestonun kızıl ve kumral renkleri. Buradaki kızıllar haricinde kolestonun özel kızıllar serisi mevcuttur. Kataloğun en altında özel kızıllar serisini de inceleyebilirsiniz.

Kumral tonları.

Kumral renginin haricinde Koleston renk kataloğunda 4 farklı renk kumral tonu bulunmaktadır. Kolestonun kumral tonlarını küllü kumral, fındık kabuğu, açık küllü kumral ve açık kumral renkleri oluşturur. Üstteki resimde gördüğünüz gibi. Fındık kabuğu rengi geçtiğimiz senelerde oldukça moda bir saç rengiydi. Yine bu sene de sevilen ve sık kullanılan renklerden olacağa benziyor.

Kolesteonun sarı renkleri arasında en açık sarı adından da anlaşıldığı gibi çok açık doğal sarı rengidir. Numarası 12/0. Çok acık sarı saç rengi geçtiğimiz yıllarda en popüler saç renkleri arasındaydı fakat yavaş yavaş bu popüleritesini kaybediyor. Onun yerine daha çok bakır tonları moda son zamanlarda. Kolestonun sarı renkleri:

Kolestonun Özel Kızıllar Serisi. Kor ateşi kızılı Koleston’un kızılları arasındaki en açık kızıldır. Numarası 77/44. Saçınızı açık kızıl yapmak istiyorsanız bu kor ateşi kızılını deneyebilirsiniz.

Kolestonun yeni çıkartmış olduğu köpük boya serisini de kullanabilirsiniz saçınızı boyarken. Koleston köpük boyaların kullanımı daha pratiktir. Ve daha yoğun bir renk elde edebilirsiniz. Koleston köpük boya serisinin kataloğuna da aşağıdaki resimden ulaşabilirsiniz. Daha yakından görmek için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Kolestonun yeni köpük boyasının nasıl kullanıldığını Tülin Şahin’in oynadığı aşağıdaki reklam filminden daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Benzer Konular: Yandan topuz nasıl yapılır

Buğulu göz makyajı nasıl yapılır

Günlük kıyafet kombinleri

Koleston Renk Kataloğu” üzerine 6 düşünce

 1. gamze

  dün ilk kez koleston köpük boya kullandım. herkese tavsiye ederim. oldukça başarılı

  Cevapla
 2. ozlem

  koleston 12.1 kullanıyodum cok guzel doğal kullu bır sarısı vardı fakat suan bulamıyorum kaldırıldımı acaba

  Cevapla
 3. deniz

  köpük boya ilk kolestonda çıktı.iyiki çıktı 🙂 çok memnunum.asla kolestondan vazgeçmem.

  Cevapla
 4. Özlen

  Boya kalıcılığı güzel evet ancak renkleri göründüğünden koyu çıkıyor bence hep bir açık tonu kullanın ki hayal kırıklığı yaşamayın.Kumral boyadım çikolata oldu

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir