Kadınlar İçin Dövme Modelleri

Dövme, yaptırılmadan önce üzerinde uzun bir süre düşünülmesi gereken bir karar. Bazı risklerine karşı insanlar hala dövme yaptırmaktan vazgeçmiyor. Bu risklerin en büyüğü de sanırım ilerde pişman olmak. Birçok usta dövmeci kendilerine gelene müşterilerine defalarca emin olup olmadıklarını sormakta hatta bir kaç gün daha düşünmesi için onlara zaman vermektedirler. Bildiğiniz gibi dövme yaptırmak acı veren, masraflı bir iş aynı zamanda fakat daha acı veren ve masraflı olansa o dövmeyi sildirmek. Bu yüzden dövme yaptırmadan önce iyi düşünün. Bir kaç yıl sonra da (3-5 hatta 30 yıl sonra) o dövmeyi taşıyor olmayı isteyip istemeyeceğinizi düşünün özellikle.

Neyse konumuz zaten dövme yaptırma karar vermek ya da vermemek değil. Kadınlar için için dövme modelleri. Son yıllarda artık hiç kimse özelliklede kadınlar büyük abartı dövmeleri tercih etmiyorlar. Daha çok küçük, naif dövmeler revaçta.

Son yılların en moda en popüler dövme motifleri arasında uçan kuş figürleri geliyor. Daha çok kadınlar tarafından tercih edilsede bu modeli erkeklerde yaptırabiliyor.

Uçan kuş motiflerinin yaygın olduğunu söylemiştik yanda görmüş olduğunuz dövmede de yine bu motife örnek olarak gösterilebilecek dövmelerden.

 

 

 

 

Uçan kuş motifleri her zaman sırtta olacak diye bir kaide yok. Yanda gördüğünüz gibi omuzda da oldukça güzel durmuş.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oldukça şık bir dövme. Sonsuz sevgi anlamına gelen bu dövme bilekte güzel durmuş.

 

 

 

 

 

 

 

 Kadınların dövme yaptırdıkları yerlerin başında ayakbilekleri önce geliyor. İşte ayak bileği üzerine yapılmış güzel bir “aşk” dövmesi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Son zamanlarda moda olan dövme modellerinin başında anahtar, kilit ve anahtar deliği modelleri geliyor. Yanda görmüş olduğunuz anahtar deliği modeli tercih edildiği yer olarakta güzel yakışmış.

Ayakbileklerinin kadınların dövme yaptırmak için sık tercih ettikleri bir yer olduğunu söylemiştik ayrıca son yıllarda yine baykuş motifleri oldukça moda. Yandaki dövmede de ayak bileği üzerine çizilmiş baykuş modelini görmektesiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Kadın sırt bölgesi dövme yaptırmak için oldukça güzel bir alan. Yanda görmüş olduğunuz fotoğrafta da sırttaki sol anahtarı çok şık ve estetik durmuş.

 

 

 

Kadınların dövme yaptırırken en çok tercih ettiği modellerin başında şüphesiz kelebek modelleri geliyor. Yandaki fotoğraftaki küçük kelemek dövmesi son derece şık olmuş

 

Tabi insanlar her zaman dövme yaptırmak için aynı yerleri tercih etmeyebiliyorlar.Yamdaki görmüş olduğunuz dövme yeri itiberiyle orjinal olmuş.

 

 

 

 

 

Kadınların abartılı büyük dövmelerden hoşlanmadıklarını söylemiştik. Zaten bu büyük tüm vücudu kaplayan dövmeler göze de şık gelmiyor. Yandaki fotoğrafta görmüş olduğunuz “aşk” dövmesi oldukça küçük ama son derece güzel.

Benzer Konular: 2012 ayakkabı modelleri

Koleston renk kataloğu

En güzel dövme modelleri

Kadınlar İçin Dövme Modelleri” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir