Erkeklerin Hoşuna Giden Hitaplar

Erkeklerin hoşuna giden hitap şekilleri arasında başta onları öven, öne çıkartan, yücelten hitaplar yer alır. Çünkü erkekler sosyolojik nedenlerden dolayı övülmeyi severler ve de daha çok başkalarının önünde övülmeyi. O yüzden bir erkeğe sececeğiniz hitap şeklinde onu yücelten ve toplum önünde gururlandırcak bir hitap kelimesi secerseniz onu çok sevindirirsiniz. Bu yüzden ona kuşum, böceğim, ciceğim gibi sıfatlar kullanmayın. Örneğin ona kocacım, evimin direği, erkeğim, pehlivan vb gibi hitaplar kullanabilirsiniz.

Erkekler orjinallikten hoşlanır. Bu yüzden herkesin her erkek için kullandığı hitaplar yerine orjinal hitaplar yaratmanız hoşuna gidecektir.

Bu orjinal hitaplar ne olabilir beraber düşünelim.

Gürbüz. Birazcık kilolu veya cüsseliyse bu sıfat hoşuna gidecektir. Ama çok şişman biri için bu hitap şeklini kullanmak kırıcı olabilir.

Cavuş. Erkekler askerlik yapmış olmaktan gurur duyarlar eğer askerken özel bi sıfatı varsa bunu kullanabilirsiniz. Cavuş buna iyi bi örnek.

Afacan. Hoşuna gidecektir

Yüreklim. Baştada dediğimiz gibi yüceltilmeyi severler.

Orjinalliğinizi kullanarak sizde özgün hitaplar bulabilirsiniz. Bulduğunuz hitapları yorum kısmından burada paylaşabilirsiniz.

Benzer yazılar:

Erkeklere alınabilecek hediyeler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir