Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Daha büyük göğüslere sahip olmak, kadınların kendilerini iyi hissetmelerini ve özgüvenlerini kazanmaları açısından önemli bir konu.

Göğüslerinizin daha büyük olmasını sağlamanın 3 yolu bulunmakta bunlar bitkisel, fiziksel (spor) ve tıpbi (protez-silikon) yöntemlerdir. Bu yazımızda bunlardan ilk ikisine yani doğal yöntemlerden sizlere söz ediyor olacağız.İlk bahsedeceğimiz yöntem fiziksel yapınızı kullanarak nasıl daha büyük göğüslere sahip olabileceğinizle ilgili. Göğüslerinizin büyük görünmesi duruşunuzla son derece ilişkilidir. Kadınlar göğüslerinden kaynaklı yada duruş bozukluğu alışkanlıklarıyla alakalı olarak kambur durabiliyorlar. Kambur durmak göğüslerinizi olduğundan küçük, karnınızı olduğundan daha şişkin ve boyunuzu da daha kısa gösterecektir. Yanda görmüş olduğunuz resim konuyu en iyi şekilde özetliyor. Duruşunuzu evde yapabileceğiniz egzersizler aracılığı ile düzeltmeniz mümkün. Aşağıdaki videoda Bülent Hatip hocanın önerdiği egzersizleri gün içersinde elinizden geldiği kadar uygulamaya çalışın.

Göğüslerinizi büyütmenin bir diğer doğal yolu da bitkilerdir. Aktarlarda bulabileceğiniz bu bitkiler aracılığı ile daha büyük göğüslere sahip olabilirsiniz.

Hayıt otu: Özellikle kadınlar için birçok faydası bulunan bir bitkidir. Göğüs büyütme özelliğinin yanı sıra hamileliği kolaylaştırır, adet gerginliğini azaltır. Yarım çay kaşığına denk gelecek şekilde hayıt otu tohumu ezin. Bir su bardağı miktarındaki suyun içine ezdiğiniz hayıt otu doğumunu atın ve kaynatın. 10-15 dakika kaynadıktan sonra süzerek çay şeklinde için. Hatı otu ile göğüslerinizde 3 ayda maksimum büyüme elde edebilirsiniz. Yalnız hormon tedavisi gören kişilerin bu bitkiyi kullanması uygun görülmemektedir.

Çörek Otu (Siyah Anason): Çörek otu yağını göğüslerinize sürün ve 5 dakika masaj yapın. Sabah uyandığınızda göğüslerinizdeki sertliği ve gerginliği hissedeceksiniz. Çörek otu yağı ile 1-2 hafta içinde sonuç alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta çörek otu açıldıktan sonra 1 hafta içinde bozulur.

Göğüslerini büyütmek için ayrıca şu şekilde bir karışım ayarlayabilirsiniz evinizde. Önce şerbetçi otunu alın ve cezveye yerleştirin. Koyduğumuz miktarın 1/4 ya da 1/3 ü kadar su koyun cezveye. Karıştırarak cezvedeki bütün otun ıslanmasını sağlayın. Daha sonra bunu bir güzel kaynatın ve 10 dk dinlenmeye bırakın (demleniyor). Ardından yağsız el kremini alın ve bunu kaynattığınız otla ve suyuyla birlikte karıştırın. Suyu krem çok cıvıklaşmayacak kıvamda ayarlayın. Bu karşımı bir gün bekletin. Bir gün bekledikten sonra akşam üzeri saat 20:00 da büyük bir kupa adaçayı için daha sonra çaydan kalan adaçayı otuyla göğüslerinize masaj yapın. Ardından saat 22:00’da yine aynı şekilde adaçayı içip aynı masaj uygulamasını tekrar yapın. Akşam 23:00 da bu yaptığımız karışımı az olmayacak şekilde sürün.

Son olarak göğüs büyütme kremlerine kısaca değiniyor olacağız. Birçok doktor piyasadaki göğüs büyütme kremleri ve hapları hastalarına önermemektedir. Aşağıdaki videoda Op. Dr. Naci Çelik’in görüşlerini izleyebilirsiniz.

Benzer konular: Selülitlerden kurtulma

Eski sevgilimi nasıl unutabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir