Converse Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Converse, 1908 yılında Marquis M.Converse tarafından Amerika’da kurulmuştur. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de birçok genç tarafından converse ayakkabılar sıklıkla tercih edilir. Bu yazımızdan Converse modellerine ve fiyatlarına ayrıca Converse hakkında diğer birçok bilgiye ulaşabiliyor olacaksınız.

İlk olarak sahte Converse ayakkabılar hakkında kısa bir bilgi vermek isteriz çünkü bu ayakkabılardan kullanıcılar mağdur olabiliyor. Piyasada en çok taklit edilen ürünlerin başında hiç kuşkusuz Converse ürünleri gelmekte. Bu yüzden Converse almaya karar verdiyseniz bu taklit ürünlere çok dikkat etmelisiniz. İnternette bazı sitelerde yanıltıcı ilanlarla Converse ayakkabılar satılmakta, bu ilanlarda “orjinal kutusunda” şeklinde yanıltıcı ifadeler yer almaktadır. Almak istediğiniz Converse ayakkabının taklit olup olmadığını fiyatından anlamanız büyük ölçüde münkün. Kaliteyi ucuza satın almak istiyorsanız Trendyol gibi isim yapmış alışveriş sitelerini takip edebilirsiniz. Bu tarz sitelerde seri sonu Converse ayakkabılar çok ucuza satılmaktadır. Taklit – imitasyon en büyük dezavantajı hiç kuşkusuz kaliteleridir. Ucuza aldığınız için sevindiğiniz taklit bir ayakkabı 1-2 sefer giydikten sonra açılmaya başlayabilir bu yüzden sizi maddi anlamda da zarara uğratabilir. Yine eğer daha az ödeyerek bir Converse modeli ayakkabıya sahip olmak isterseniz diğer markalara da bakabilirsiniz. Çünkü farklı kaliteli markalar da Converse modellerine benzer ayakkabılar üretebiliyor. Bir örneğini bambi ayakkabı modelleri yazımızda görebilirsiniz.

Yanda görmüş olduğunuz Converse All Star için Conversin en klasik modeli diyebiliriz. Bu modelin birçok farklı rengi bulunmaktadır. Resimde gördüğünüz krem rengi Converse ayakkabı birçok herşeye yakışan bir renktir birçok farklı kıyafetle bu ayakkabıyı kombinlemeniz mümkün. Kombin konusunda ayrıca günlük kıyafet kombinleri yazımızı okuyabilirsiniz.

Yanda görmüş olduğunuz Converse modeli unisex – one star dx athletic. Yani hem erkek hem bayanlar için üretilmiş bir model. Klasik Converse modellerinin haricinde farklı modeller arayanlar için bu model düşünülebilir. Klasik modelden farklı olsada yinede klasik Converse modellerini hatırlatıyor. Yine aynı modelin kırmızı, gri gibi farklı renkleri de bulunmakta. Fiyatı 70 TL.

Bu görmüş olduğunuz bayan Converse modeli çizme de yine birçok farklı kıyafetinizle giyebileceğiniz bir çizme. Okula giymek için de tercih edebilirsiniz. Çizmenin fiyatı 240 TL. Muadillerine göre pahalı olsada Converse’den vazgeçmeyenler için  modelin ismini belirtelim; Ext Chuck Taylor As.

Converse’in klasik çizgisine yakın olan modellerinden erkek – jack purcell garment modeli. Fiyatı 130 TL olan bu ayakkabının yine farklı renkleri de ayrıca üretilmiş. Bu modelin en göze batan farklı özelliği dikişleridir.

 

En altta görmüş olduğunuz ayakkabu Conversin yine en klasik modellerinden biri olan unisex – ct as garment unisex olmasına rağmen özellikle gördüğünüz sarı rengi bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Yine bu modelinde birçok farklı rengi olmasına rağmen bayanlara en yakışan renklerin başında sarı rengi geliyor bize göre. Bu modelin fiyatı 130 TL.

Benzer konular: Bu yılın modası

Converse Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları” üzerine bir düşünce

  1. leyla

    Ürünler gerçekten çok güzel bu sene 1 tane converse almayı düşünüyordum bu yazıyı okuduğum iyi oldu. Teşekkürler

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir